Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Podziękowania za zbiórkę żywności

Kierownik oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryczywole składają serdeczne podziękowania mieszkańcom naszej gminy za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności. Akcja w partnerstwie z Bankiem Żywności w Pile została przeprowadzona w dniach 29-30 listopada 2019 roku w dwóch sklepach w Ryczywole tj. Dino i Biedronka.

Dzięki bezinteresownej pracy uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Ryczywole i ofiarności mieszkańców zebrano 528 kg artykułów spożywczych, głównie mąka, cukier, ryż, olej, kasze, makarony, konserwy, słodycze. Akcja jest bardzo ważną formą wsparcia dla osób ubogich, samotnych i niepełnosprawnych, dzięki której mogą godnie spędzić święta.

Szczególne słowa uznania i podziękowania za okazaną pomoc  oraz za umożliwienie przeprowadzenia akcji kierujemy do kierownictwa i właścicieli sklepów. Serdecznie dziękujemy uczniom, opiekunom Samorządu Uczniowskiego oraz pedagogom Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole za zaangażowanie i bezinteresowną pracę.